KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17355213

nr 1735 5213

Jordi Arkö

(f. 1951), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad Et, daterad 1980. Bildmått: 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 18:18:23

23/10 19:00:38 1      100 kr
27/10 17:19:40 2      Vinnande bud

Jordi Arkö

Läs mer om Jordi Arkö